O SPOLEČNOSTI

Firma Umlauf byla založena v roce 1992 se sídlem v Hronově Jiráskova ulice 320 Pavlem Umlaufem ml. a navázala na již fungující firmu Umlauf - gastro, která byla založena otcem s 30 letou praxí a úspěšně pokračuje v činnosti dodnes za vedení syna.

  Umlauf gastro se zabývá prodejem a servisem velkokuchyňského zařízení, tudíž neměla daleko k prodeji drobných domácích spotřebičů, bílé techniky, a dále jsme přiřadili další sortiment - audio-video, nářadí a zahradní techniku.

  Cílem firmy byl maximální servis pro zákazníka, a to serióznost, doprava až do domu včetně odborné instalace a co nejnižší cena. Během 13 let se nám podařilo získat řadu spokejených zákazníků, i přes poměrně velkou konkurenci.

  V roce 2005 jsme získali příležitost rozšířit sortiment, nabídku a hlavně reprezentativní prostory s možností dobrého přístupu do prodejny včetně parkoviště. Zrekonstruovali jsme prostory objektu bývalé Rubeny, kde naproti našich prostor vznikal supermarket diskont Plus, a dnes společně s dalšími obchody tvoříme obchodní komlex. Velkoprodejna Umlauf proti diskontu Plus v Hostovského ulici byla otevřena 1. května 2005 a začala nabízet zboží na ploše 600 m2. Naším cílem zůstává maximální servis pro zákazníka, a to nabídnout co nespolehlivější výrobek, který dovezeme až do domu a případně zapojíme a nainstalujeme.


Produkty
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Přihlášení
kontakt
Zákaznická linka po-pá 8:30-17:00h
info Zavináč sekacky-online Tečka cz
+420 491 483 489

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Kontakt:

Vaše přání:
Aktuality
OMLUVA

OMLUVA

Jelikož jsou stránky v rekonstrukci, nemusí se zobrazovat některé atributy.Jedná se o popis zboží nebo obrázek a nemusí souhlasit, že je zboží skladem.

Proto se všem návštěvníkům webových stránek omlouváme.

 

 

17.03.2018
Údržba sekačky na trávu

Údržba sekačky na trávu

Poradíme Vám co je potřeba udělat pro to, aby jste se vyhnuli problémům s jarním startem a ušetřili za zbytečné opravy, kterým můžete předejít pravidelnou údržbou Vaší sekačky na trávu. více ...

16.03.2018

optimalizace PageRank.cz