Prodej a servis - to vše na jednom místě

Po celou dobu existence naší firmy vždy byla na prvním místě péče o zákazníka. Snažíme se stále zlepšovat již tak vysokou kvalitu poskytovaných služeb, která se opírá především o profesionální přístup a zkušenosti našich zaměstnanců. Díky širokému zázemí naší kamenné prodejny, vlastního servisního střediska a modernímu technickému vybavení můžeme našim zákazníkům zajistit kvalitní servis ke všem prodávaným výrobkům.

Provádíme autorizovaný záruční i pozáruční servis veškerých námi prodávaných výrobků !!!


 
Provádíme autorizovaný servis a opravy zahradní techniky značek:


MTD, CUB-CADET, YARD-MAN, BOLENS, TROY-BILD, GTM, NGP, RIWALL, RIGID, HOMELITE, RYOBI, AL-KOSOLO, PARTNER, McCULLOCH, HONDA, BRIGGS&STRATTON, TECUMSEH, STIGA, CASTEL GARDEN, GGP, POWER PLUS, BRILL, VARES, ABG, MOUNTFIELD, MURRAY, MEGAGROUP,   OLEOMAC, HECHT, VARI, TERRA, DAKR, MOTOR JIKOV, FIELDMANN aj. 


V našem servisním středisku Vám nabídneme následující služby:


- předsezónní, posezónní a garanční prohlídky rotačních sekaček, zahradních traktorů, křovinořezů, řetězových  pil, elektrocentrál, VARI, sněhových fréz atd.
- opravyrotačních sekaček, zahradních traktorů, křovinořezů, řetězových  pil, elektrocentrál, VARI, sněhových fréz ( pojezdu, seřízení otáček motoru, opravy motoru, GO motorů, rovnání klikové hřídele, čištění karburátorů atd.)
- Opravy elektrických a strunových sekaček
- ČIŠTĚNÍ KARBURÁTORŮ ULTRAZVUKEM - Dle nařízení EU se přidávají bioložky do benzínu a nastává  problém s usazeninami, které ucpávají a zalepují trysky a kanálky karburátorů. Takto poškozené karburátory lze opravit pouze vyčištěním v ultrazvuku. U motorů HONDA může dojít dokonce i k „zaseknutí“ dříků ventilu.
- Broušení nožů všech typůrotačních sekaček, zahradních traktorů, drtičů větví a křovinořezů
- Broušení řetězů řetězových  pil všech typů a modelů

 

Každý rok pořádáme tzv. „Servisní akce“. Tyto akce nabízí spoustu výhod pro zákazníka. Při těchto servisních akcích nabízíme vždy náhradní díly za zvýhodněné ceny. Cena za provedené práce je taktéž za zvýhodněnou cenu. Navíc z našich dlouholetých zkušeností víme, že pravidelná údržba Vaší sekačky na trávu, křovinořezu, řetězové pily, zahradního traktoru nebo sněhové frézy, je nezbytně nutná pro dlouhý a bezproblémový chod Vašeho stroje. Dalším důvodem proč si nechat sekačku na trávu, křovinořez, řetězovou pilu, zahradní traktor nebo sněhovou frézu zkontrolovat v našem servisním středisku je i finanční stránka. Cena za pravidelnou údržbu je vždy nižší, než cena za pozdější opravy. Oprava stroje v sezóně, kdy tráva roste jako z vody je vždy velká nepříjemnost, navíc pokud se jedná o nějakou větší opravu. Jelikož si uvědomujeme, že tráva „nepočká“, klademe velký důraz na rychlost oprav a dodávek náhradních dílů. V případě , že bychom nebyli schopni Vaši sekačku na trávu, křovinořez, řetězovou pilu, zahradní traktor opravit do 5-ti pracovních dní, půjčíme Vám náhradní stroj z naší půjčovny!

Každoročními pravidelnými servisními akcemi, které jsou spojené s výhodami a osobním přístupem jsme získali důvěru našich spokojených zákazníků. Samozřejmostí je u nás dostatek náhradních dílů pro sekačky na trávu, křovinořezy, řetězové pily, zahradní traktory a sněhové frézy.

 

 

 

Předsezónní Servisní akce

 

Probíhá každý rok v období od 1. března do 31. března. Při předsezónní servisní akci Vám zkontrolujeme stav Vašeho stroje. Provedeme důkladnou kompletní prohlídku a ověříme všechny důležité funkce Vaší sekačky na trávu, křovinořezu, řetězové pily, zahradního traktoru, aby jste mohli ihned začít s údržbou Vaší zahrady a vyhnuli se tak nepříjemnostem s opravami během letní sezóny. Zároveň při těchto prohlídkách provádíme i posezónní údržbu sněhových fréz a připravujeme je na uskladnění během letního sezóny. Provedeme zcela ZDARMA následující úkony a doporučíme Vám co je vše potřeba opravit.

 

Posezónní Servisní akce

 

Servisní prohlídky probíhají každý rok v období od 1. října do 31.října . Při posezónních servisních prohlídkách Vám zkontrolujeme stav Vašeho stroje. Provedeme důkladnou kompletní prohlídku a ověříme všechny důležité funkce Vaší sekačky na trávu, křovinořezu, řetězové pily, zahradního traktoru po náročné sezóně a připravíme stroj na zimní uskladnění, tak, aby jste neměli problém na jaře s nastartováním a mohli v případě potřeby ihned začít s údržbou Vaší zahrady. Zároveň při těchto prohlídkách provádíme i předsezónní prohlídky sněhových fréz a připravujeme je na nadcházející zimní sezónu. Klidné podzimní období na Vaší zahradě umožňuje svěřit svého pomocníka odbornému servisu ke kontrole technického stavu stroje a přípravě na příští sezónu.

 Na servisní prohlídky se můžete objednávat:

telefonicky na čísle 491 483 489

emailem na adrese info@sekacky-online.cz

osobně na naší adrese Hostovského 525, 54931, Hronov (u Penny marketu)


E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Přihlášení
kontakt
Zákaznická linka po-pá 8:30-17:00h
info Zavináč sekacky-online Tečka cz
+420 491 483 489

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Kontakt:

Vaše přání:
Aktuality
VARES - kvalitní český výrobce

VARES - kvalitní český výrobce

28.06.2019

optimalizace PageRank.cz