Sečení vysoké trávy

Všude kolem nás nejsou jen pravidelně pěstěné a úhledně střižené trávníčky. Tráva roste také na loukách, v parcích a mezích, kde je nutné několikrát do roka tuto trávu posekat.

Jak takové plochy ošetřit? S tím si hravě poradí unikátní bubnová sekačka VARI – LÍZA.

 

Sečení bubnovou sekačkou LÍZOU je velmi snadné i v sadech. Umožňuje to nový, důmyslně zkonstruovaný systém pohonu pojezdových kol. Pro snadnější otáčení se místo volnoběžek v kolech využívá dělená hnací náprava. Spodní i horní disk bubnové sekačky LÍZA jsou plechové výlisky.

 

Na horním disku jsou otočně uloženy 4 žací nože s oboustranným ostřím, záběr je 60 cm. Spodní disk je volně otočný na ložiscích a překrývá šroubové spojení nožů s diskem. Velikou výhodou je vysoká pevnost žacího disku, a tím pádem i dlouhá životnost. Hrozí-li nebezpečí, bezpečnostní brzda zastaví žací buben do 3 vteřin.

 

Pohon sekačky zajišťuje osvědčený, výkonný, úsporný a spolehlivý motor Honda GCV160 (5,5 HP) s velmi nízkou hladinou škodlivých emisí ve výfukových plynech a velmi snadným startováním. LÍZA je lehká, snadno ovladatelná a skladná. Po sklopení řidítek ji můžete pohodlně umístit i do zavazadlového prostoru osobního auta. Každý určitě ocení spolehlivost a výkonnost tohoto stroje, jehož kvalitu podtrhuje i garantovaná pětiletá záruka.

 

Produkty
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Přihlášení
kontakt
Zákaznická linka po-pá 8:30-17:00h
info Zavináč sekacky-online Tečka cz
+420 491 483 489

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Kontakt:

Vaše přání:
Aktuality
VARES - kvalitní český výrobce

VARES - kvalitní český výrobce

28.06.2019
Údržba sekačky na trávu

Údržba sekačky na trávu

Poradíme Vám co je potřeba udělat pro to, aby jste se vyhnuli problémům s jarním startem a ušetřili za zbytečné opravy, kterým můžete předejít pravidelnou údržbou Vaší sekačky na trávu. více ...

04.03.2019

optimalizace PageRank.cz