Sečení vysoké trávy

Všude kolem nás nejsou jen pravidelně pěstěné a úhledně střižené trávníčky. Tráva roste také na loukách, v parcích a mezích, kde je nutné několikrát do roka tuto trávu posekat.

Jak takové plochy ošetřit? S tím si hravě poradí unikátní bubnová sekačka VARI – LÍZA.

 

Sečení bubnovou sekačkou LÍZOU je velmi snadné i v sadech. Umožňuje to nový, důmyslně zkonstruovaný systém pohonu pojezdových kol. Pro snadnější otáčení se místo volnoběžek v kolech využívá dělená hnací náprava. Spodní i horní disk bubnové sekačky LÍZA jsou plechové výlisky.

 

Na horním disku jsou otočně uloženy 4 žací nože s oboustranným ostřím, záběr je 60 cm. Spodní disk je volně otočný na ložiscích a překrývá šroubové spojení nožů s diskem. Velikou výhodou je vysoká pevnost žacího disku, a tím pádem i dlouhá životnost. Hrozí-li nebezpečí, bezpečnostní brzda zastaví žací buben do 3 vteřin.

 

Pohon sekačky zajišťuje osvědčený, výkonný, úsporný a spolehlivý motor Honda GCV160 (5,5 HP) s velmi nízkou hladinou škodlivých emisí ve výfukových plynech a velmi snadným startováním. LÍZA je lehká, snadno ovladatelná a skladná. Po sklopení řidítek ji můžete pohodlně umístit i do zavazadlového prostoru osobního auta. Každý určitě ocení spolehlivost a výkonnost tohoto stroje, jehož kvalitu podtrhuje i garantovaná pětiletá záruka.

 

Produkty
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Přihlášení
kontakt
Zákaznická linka po-pá 8:30-17:00h
info Zavináč sekacky-online Tečka cz
+420 491 483 489

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Kontakt:

Vaše přání:
Aktuality
OMLUVA

OMLUVA

Jelikož jsou stránky v rekonstrukci, nemusí se zobrazovat některé atributy.Jedná se o popis zboží nebo obrázek a nemusí souhlasit, že je zboží skladem.

Proto se všem návštěvníkům webových stránek omlouváme.

 

 

17.03.2018
Údržba sekačky na trávu

Údržba sekačky na trávu

Poradíme Vám co je potřeba udělat pro to, aby jste se vyhnuli problémům s jarním startem a ušetřili za zbytečné opravy, kterým můžete předejít pravidelnou údržbou Vaší sekačky na trávu. více ...

16.03.2018

optimalizace PageRank.cz