Video ukázka sněhových fréz HONDA

 Dobrý den, v tomto článku Vám ke shlédnutí nabídneme videa sněhových fréz HONDA. Představíme Vám několik modelů od  předního výrobce sněhových fréz HONDA.  Společnost Honda se zabývá nejen výrobou automobilů a motocyklů, ale další její nedílnou součástí je výroba vysoce výkonných a kvalitních strojů jako jsou např. sekačky na trávu, zahradní traktory, křovinořezy, elektrocentrály, kultivátory, sněhové frézy atd.  

 

 

Sněhová fréza Honda HSS 970

 

Sněhové frézy HONDA pro profesionální použití a majitele, kteří neuzávají kompromisy. Pohon zajišťuje hydromotor, díky kterému je pohyb plynulý bez cukání. Samozřejmostí je bezproblémový studený start sněhové frézy. Prvotřídní kvalita a spolehlivost značky Honda, na kterou se můžete plně spolehnout i v těch nejmrazivějších zimních podmínkách. Záruční doba 5 let.

 


 

 

Hybridní sněhová fréza Honda HSM 1390i ZE

 

Hybridní sněhová fréza Honda HSM 1390i ZE vyčnívá vysokým výkonem, nízkou spotřebou. Samozřejmostí je kvalita a spolehlivost značky Honda, na kterou se můžete zcela spolehnout i v těch nejnáročnějších zimních podmínkách. Vše podtrhuje záruční doba v délce 5 let!

 


 

 

Sněžná fréza Honda HS 760 ETS

 

Sněhové frézy Honda HS 760 ETS do středně náročných podmínek, vybavené elektrickým ovládáním a startováním. Příjemná obsluha a 100% kvalita

 

 

Sněhová fréza Honda HS 621

 

Motorová sněhová (sněžná) fréza Honda je vhodná zejména pro úklid na menších až středních plochách. Spolehlivě odklidí sníh kolem rodinných domků, hodí se však i pro profesionální použití. Lehce si poradí i se zmrzlým sněhem. Sněhové frézy Honda mají záruku 5 let..

 

Kompletní nabídku zahradní techniky HONDA naleznete zde.

E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Přihlášení
kontakt
Zákaznická linka po-pá 8:30-17:00h
info Zavináč sekacky-online Tečka cz
+420 491 483 489

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Kontakt:

Vaše přání:
Aktuality
VARES - kvalitní český výrobce

VARES - kvalitní český výrobce

28.06.2019

optimalizace PageRank.cz