Video ukázka sněhových fréz HONDA

 Dobrý den, v tomto článku Vám ke shlédnutí nabídneme videa sněhových fréz HONDA. Představíme Vám několik modelů od  předního výrobce sněhových fréz HONDA.  Společnost Honda se zabývá nejen výrobou automobilů a motocyklů, ale další její nedílnou součástí je výroba vysoce výkonných a kvalitních strojů jako jsou např. sekačky na trávu, zahradní traktory, křovinořezy, elektrocentrály, kultivátory, sněhové frézy atd.  

 

 

Sněhová fréza Honda HSS 970

 

Sněhové frézy HONDA pro profesionální použití a majitele, kteří neuzávají kompromisy. Pohon zajišťuje hydromotor, díky kterému je pohyb plynulý bez cukání. Samozřejmostí je bezproblémový studený start sněhové frézy. Prvotřídní kvalita a spolehlivost značky Honda, na kterou se můžete plně spolehnout i v těch nejmrazivějších zimních podmínkách. Záruční doba 5 let.

 


 

 

Hybridní sněhová fréza Honda HSM 1390i ZE

 

Hybridní sněhová fréza Honda HSM 1390i ZE vyčnívá vysokým výkonem, nízkou spotřebou. Samozřejmostí je kvalita a spolehlivost značky Honda, na kterou se můžete zcela spolehnout i v těch nejnáročnějších zimních podmínkách. Vše podtrhuje záruční doba v délce 5 let!

 


 

 

Sněžná fréza Honda HS 760 ETS

 

Sněhové frézy Honda HS 760 ETS do středně náročných podmínek, vybavené elektrickým ovládáním a startováním. Příjemná obsluha a 100% kvalita

 

 

Sněhová fréza Honda HS 621

 

Motorová sněhová (sněžná) fréza Honda je vhodná zejména pro úklid na menších až středních plochách. Spolehlivě odklidí sníh kolem rodinných domků, hodí se však i pro profesionální použití. Lehce si poradí i se zmrzlým sněhem. Sněhové frézy Honda mají záruku 5 let..

 

Kompletní nabídku zahradní techniky HONDA naleznete zde.

Produkty
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Přihlášení
kontakt
Zákaznická linka po-pá 8:30-17:00h
info Zavináč sekacky-online Tečka cz
+420 491 483 489

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Kontakt:

Vaše přání:
Aktuality
OMLUVA

OMLUVA

Jelikož jsou stránky v rekonstrukci, nemusí se zobrazovat některé atributy.Jedná se o popis zboží nebo obrázek a nemusí souhlasit, že je zboží skladem.

Proto se všem návštěvníkům webových stránek omlouváme.

 

 

17.03.2018
Údržba sekačky na trávu

Údržba sekačky na trávu

Poradíme Vám co je potřeba udělat pro to, aby jste se vyhnuli problémům s jarním startem a ušetřili za zbytečné opravy, kterým můžete předejít pravidelnou údržbou Vaší sekačky na trávu. více ...

16.03.2018

optimalizace PageRank.cz