Video ukázka zahradní techniky HONDA

 Dobrý den, v tomto článku Vám ke shlédnutí nabídneme videa zahradní techniky HONDA. Představíme Vám několik modelů od  předního výrobce zahradní techniky HONDA.  Společnost Honda se zabývá nejen výrobou automobilů a motocyklů, ale další její nedílnou součástí je výroba vysoce výkonných a kvalitních strojů jako jsou např. sekačky na trávu, zahradní traktory, křovinořezy, elektrocentrály, kultivátory, sněhové frézy atd.  

 

 

Tradice více jak 60 let sekaček HONDA

 

Tradice více jak 60 let sekaček HONDA.

 


 

 

 Sekačka Honda HRX476C1

 

Jak funguje sekačka Honda HRX476C1, jak dva nože lépe rozsekají trávu, jak funguje systém integrovaného mulčování.To vše se dozvíte v tomto videu.

 


 

 

Sekání mokré trávy po dešti originální sekačkou HONDA HRG 536...

 

27.5.2013 prší a prší, konec května a ono prší, jako na podzim. Tráva roste a my potřebujeme posekat, jenomže běžná sekačka to nezvládne.

 

 

Honda Miimo

 

Promo video - Robotická sekačka Honda Miimo.

 

 

Sekačna na trávu s pojezdem pro náročné zákazníky

 

Kvalitní, komfortní a pěkná zahradní sekačka Honda DeLuxe HRX 476 VYEA. Novinka pro rok 2011.

 

 

Zahradní (travní) traktor Honda HF 2620 HME (2010)

 

Zahradní traktor Honda vám ulehčí vaši práci: Stačí pouze nasednout, nastartovat a během okamžiku máte posekanou i velkou travní plochu. Bezpečnost obsluhy je u traktorů Honda vždy na prvním místě. Díky široké škále příslušenství (zametací kartáč, sněhová radlice, vozík, atd.) můžete traktor používat po celý rok. Srdcem je vzduchem chlazený 4-taktní dvouválcový motor.

 

 

Sekačka na trávu Honda HRX 537

 

De Luxe řada sekaček na trávu Honda vyniká nejen snadnou obsluhu, ale je i výjimečně tichá a vyrobena z extrémně odolného plastu. Ukážeme vám použití a funkce sekačky včetně systému Versamow, který umožňuje plynulou regulaci mezi sběrem do koše a mulčováním. Lehkým pohybem páky si tak můžete zvolit, kolik posekané trávy seberete a kolik využijete na hnojení.

 

 

Zahradní motorová sekačka Honda HRX 537 C2 HYEA

 

Zahradní motorová sekačka s hydrostatickou pojezdovou převodovkou, řada Honda De Luxe. Nastavitelná výška sečení, mulčování. Sekačky jsou díky dvojitému plastovému skeletu z extrémně pružného a odolného plastu vyjímečně tiché.

 

 

Rotavátor Honda FG 201 DE

 

Rotavátor (minikultivátor) Honda FG 201 DE: šneková převodovka, odstředivá spojka, kypřící hvězdice. Ve videu vám představíme jeho efektivitu a snadnost jeho obsluhy.

 

 

Zahradní sekačka na trávu Honda, řada Hobby - Izy

 

 

 

Kompletní nabídku zahradní techniky HONDA naleznete zde.

E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Přihlášení
kontakt
Zákaznická linka po-pá 8:30-17:00h
info Zavináč sekacky-online Tečka cz
+420 491 483 489

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Kontakt:

Vaše přání:
Aktuality
Údržba sekačky na trávu

Údržba sekačky na trávu

Poradíme Vám co je potřeba udělat pro to, aby jste se vyhnuli problémům s jarním startem a ušetřili za zbytečné opravy, kterým můžete předejít pravidelnou údržbou Vaší sekačky na trávu. více ...

01.04.2022
VARES - kvalitní český výrobce

VARES - kvalitní český výrobce

28.06.2019

optimalizace PageRank.cz