int(918) array(4) { ["ident_url"]=> string(7) "gloria/" ["page"]=> string(12) "product_list" ["id"]=> string(3) "918" ["catid"]=> string(3) "918" }
Sekacky-online.cz  ›  sekacky-online.cz  ›   PODLE VÝROBCE  ›   GLORIA

GLORIA

Postřikovače Gloria

1. Postřikovače pro dům a zahradu
 

Postřikovače Gloria jsou využívány pro ošetřování květin nebo sazenic pěstovaných na balkonech a také keřů. Případné využití naleznou i ve zdravotnictví a zemědělství. Dle využití je možno rozdělit postřikovače na více kategorií.
 

Rozprašovače: snadná manipulace, jemné rozprašování
 

Postřikovače tlakové: maximální provozní tlak 3 bary, objem nádoby 1 nebo 1,25 litrů. Tlak zajišťuje kvalitní pumpa, možnost nastavení trysky, nádoba je z pevného odolného plastu.
 

Postřikovače Gloria desingové: vybaveny nastavitelnou tryskou s jemným rozstřikem. Možnost využití k postřiku, popř. k zalévání, ale zároveň jako vázu a to díky výrobě v mnoha různých trendy barvách. Demontovatelná rozprašovací hlavice. Funkční v libovolné pozici.
 

Postřikovače tlakové 3-barové: určené k postřiku růží, keřů a malých stromků. Použití také pro aplikaci vodou ředitelných barev popřípadě ochranných olejů a lazur. Postřikovač tlakový Spray&Paint plně nahradí nástřikem natírání dřevěných ploch štetcem.


Kompresor AutoPump: umožní proměnit kterýkoliv plastový 5 nebo 8 litrový postřikovač na postřikovač akumulátorový.


Vysoce výkonné postřikovače Gloria: slouží pro aplikaci biologických prostředků k ochraně rostlin. Jsou vyrobeny z oceli nebo z nerezové ušlechtilé oceli. Maximální provozní tlak, který se využívá je 6 barů.Objem dodávaných nádrží je 5 nebo 10l. Při využití odpovídajích prodlužovacích trubek možnost dosahu postřiku do 6m. Větší 10l postřikovače je možno přenášet na zádech a to za pomoci zádové podpory s polstrovanými popruhy.


Pístové zádové postřikovače: tyto postřikovače disponují s nádržemi o objemu od 12 do 18 litrů a jejich obrovskou výhodou je široký záběr, který je možné využít hlavně na velkých zahradních plochách. Ve výbavě nádoby je průhledná měrka pro kontrolu plnícího množství. Jejich výbavou je mosazná rozstřikovací trubka s dutou kuželovitou tryskou a rychlouzavírací ventil s vestavěným manometrem. Ovládání páka je možno upevnit jak na pravou, tak na levou stranu.


2. Postřikovače pro průmyslové použití


Řada Profiline kompletně ošetřuje specializované využití v betonářském a stavebním průmyslu. Využívá se pro nanášení látek na bázi oleje. Dále při péči o vozidla v potravinářství při čištění, v malířství, v zemědělství, na desinfekci k hubení škůdců popřípadě potlačení epidemií. Rozprašovače a postřikovace tlakové Gloria Profiline: různé tipy např. odolné vůči kyselinám či zásaditým látkám, odolné vůči oleji, s dvojčinnou pumpou a další. Speciální postřikovače tlakové Gloria Profiline: jsou vyrobeny z vysoce jakostní umělé hmoty s extra robustností. Jejich pumpy jsou určeny pro maximální provozní tlak 3 bary, který umožňuje dlouhé používání bez nutnosti častého natlakování a zároveň zaručí rovnoměrný postřik. Těsnění použité u těchto postřikovačů je vyrobeno ze speciálních materiálů, které odolají jak tepelným, tak i chemickým vlivům, oleji, ale i agresivním postřikům.

 

Toto oddělení je prázdné.
Seřazení:
Zobrazení katalogu:Produkty
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Přihlášení
kontakt
Zákaznická linka po-pá 8:30-17:00h
info Zavináč sekacky-online Tečka cz
+420 491 483 489

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Kontakt:

Vaše přání:
Aktuality
VARES - kvalitní český výrobce

VARES - kvalitní český výrobce

28.06.2019

optimalizace PageRank.cz