int(606) array(4) { ["ident_url"]=> string(9) "homelite/" ["page"]=> string(12) "product_list" ["id"]=> string(3) "606" ["catid"]=> string(3) "606" }
Sekacky-online.cz  ›  sekacky-online.cz  ›   PODLE VÝROBCE  ›   Homelite

Homelite

Firma Homelite je předním americkým výrobcem zahradní techniky. Produkty značky Homelite jsou u nás velice oblíbené a díky rozsáhlé sítě prodejců dostupné. Stroje Homelite vynikají výborným zpracováním dílů a nacházejí se tak na pomezí mezi hobby a profi třídou, za ceny, které Vás příjemně překvapí.
Stroje Homelite můžete vybírat mezi strunovými sekačkami, křovinořezy, foukači a vysavači nebo motorových pil. Elektrické strunové sekačky firmy Homelite Vás přesvědčí svým designem, robustností i technickou promyšleností. Benzínové strunové sekačky Homelite jsou vhodnou volbou především při požadavku na vysoký výkon. Motorové křovinořezy Homelite jsou vybaveny motory vlastní produkce a jsou vhodné i k profesionálním výkonům. Vyznačují se kombinací vysokého výkonu a bohatou výbavou pro uživatele. Řetězové pily Homelite se vyznačují vysokým výkonem, moderním provedením, ergonomickým designem a vysokým bezpečnostním standardem představující tak absolutní špičku v hobby řezáním. V naší nabídce najdete také náhradní díly pro stroje HOMELITE a také můžete navštívit náš autorizovaný servis na stroje HOMELITE.
 


Toto oddělení je prázdné.

Produkty
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Přihlášení
kontakt
Zákaznická linka po-pá 8:30-17:00h
info Zavináč sekacky-online Tečka cz
+420 491 483 489

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Kontakt:

Vaše přání:
Aktuality
VARES - kvalitní český výrobce

VARES - kvalitní český výrobce

28.06.2019

optimalizace PageRank.cz