int(636) array(4) { ["ident_url"]=> string(10) "husqvarna/" ["page"]=> string(12) "product_list" ["id"]=> string(3) "636" ["catid"]=> string(3) "636" }
Sekacky-online.cz  ›  sekacky-online.cz  ›   PODLE VÝROBCE  ›   Husqvarna

Husqvarna

Společnost Husqvarna je přední světový producent výrobků určených pro péči o les, park a zahradu a strojů pro stavebnictví.
Osobní prodej výrobků Husqvarna, zaškolení a následná péče o zákazníka jsou pro nás vždy na prvním místě. Možnost přesvědčit se na vlastní kůži o kvalitě a funkčnosti výrobků Husqvarna, můžete v naší kamenné prodejně. V naší prodejně nabízíme zákazníkovi možnost si produkt vyzkoušet a podrobně se s ním seznámit. Každý autorizovaný prodejce musí absolvovat speciální školení několikrát do roka tak, aby byl schopen co nejlépe podat našim zákazníkům veškeré informace o výrobcích značky Husqvarna. Produktová školení jsou zaměřena na novinky pro nejbližší sezónu, servisní školení zase na postupy a způsoby při údržbě a opravách lesní a zahradní techniky.
Náš dynamický vývoj výrobků a široká nabídka strojů, společně s dlouhodobou aktivní spoluprácí s autorizovanými prodejci, učinili z Husqvarny přední společnost na světě ve svém oboru.
Na základě více než 300leté zkušenosti v oblasti strojírenské výroby, nabízí dnes firma Husqvarna špičková řešení. Při optimální kombinaci profesionální výkonnosti s ohledem na potřeby uživatele a životního prostředí, vám poskytnou naše produkty efektivnost a spokojenost s výsledky vykonané práce. V naší nabídce najdete také náhradní díly pro stroje HUSQVARNA a také můžete navštívit náš servis na stroje HUSQVARNA.

 


Toto oddělení je prázdné.

Produkty
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Přihlášení
kontakt
Zákaznická linka po-pá 8:30-17:00h
info Zavináč sekacky-online Tečka cz
+420 491 483 489

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Kontakt:

Vaše přání:
Aktuality
VARES - kvalitní český výrobce

VARES - kvalitní český výrobce

28.06.2019

optimalizace PageRank.cz