int(481) array(4) { ["ident_url"]=> string(28) "jednostupnove-snehove-frezy/" ["page"]=> string(12) "product_list" ["id"]=> string(3) "481" ["catid"]=> string(3) "481" }
Sekacky-online.cz  ›  sekacky-online.cz  ›   SNĚHOVÉ FRÉZY  ›   Jednostupňové sněhové frézy

Jednostupňové sněhové frézy

Jednostupňové sněhové frézy jsou vhodné spíše pro menší nánosy čerstvého sněhu, který není zledovatělý. Tyto sněhové frézy můžete použít na údržbu chodníků nebo příjezdových cest. Jsou vhodné spíše pro menší plochy. Uvnitř jednostupňové sněhové frézy je rotující šnek, který důkladně vyčistí povrch a odvede sníh do odhazovacího komínu a poté nastaveným směrem ven. Jednostupňové sněhové frézy mají méně výkonné motory, menší výbavu a nižší cenu.

Seřazení:
Zobrazení katalogu: • Doprava zdarmaDoprava zdarma
  Sněhová fréza MTD SMART M 53

  Sněhová fréza MTD SMART M 53

  Cena s DPH:
  10 990 Kč
  Běžná cena:
  11 790 Kč
  Sleva pro vás
  7%


   sněhová fréza MTD se vyznačuje velice snadnou manévrovatelností. Škrábací nůž odstraňuje zmrazky a pogumovaný šnek perfektně vyčistí frézovaný povrch aniž by ho poškodil. Díky sklopné rukojeti můžete frézu snadno převézt v autě a při skladovaní během letního období Vám nebude zabírat místo. Tento typ je vhodný pro rychlé odklízení sněhu z cest, nájezdů, chodníků a menších ploch.

 • Doprava zdarmaDoprava zdarma
  Sněhová fréza HONDA HS 550E

  Sněhová fréza HONDA HS 550E

  Cena s DPH:
  14 990 Kč
  Běžná cena:
  19 990 Kč
  Sleva pro vás
  25%

  Sněhová fréza na sníh Honda HS 550E - prvotřídní kvalita a spolehlivost světové značky, na kterou se můžete stoprocentně spolehnout i v těžkých zimních podmínkách navíc s úžasnou zárukou 5 let.


 • Doprava zdarmaDoprava zdarma
  Sněhová fréza McCulloch ST53

  Sněhová fréza McCulloch ST53

  Cena s DPH:
  11 990 Kč
  Běžná cena:
  12 690 Kč
  Sleva pro vás
  6%

  Jednostupňová sněhová fréza McCulloch ST 53 je kompaktní 1-stupňový model s dostatečným výkonem pro odklízení sněhu z příjezdových cest ke garáži nebo chodníků na zahradě. Snadno se ovládá a skladuje. Pracovní záběr 53 cm.E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Přihlášení
kontakt
Zákaznická linka po-pá 8:30-17:00h
info Zavináč sekacky-online Tečka cz
+420 491 483 489

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Kontakt:

Vaše přání:
optimalizace PageRank.cz