int(216) array(4) { ["ident_url"]=> string(18) "malotraktory-vari/" ["page"]=> string(12) "product_list" ["id"]=> string(3) "216" ["catid"]=> string(3) "216" }
Sekacky-online.cz  ›  sekacky-online.cz  ›   MALOTRAKTORY VARI

MALOTRAKTORY VARI

Profesionální malotraktory VARI jsou založeny na vysoce kvalitním stavebnicovém systému VARI a používají pohonné jednotky značky Honda, které jsou zárukou vysoké spolehlivosti a kvality. Malotraktory VARI mají přednost v tom, že celý systém je založen na výměnných litinových převodovkách s ozubenými převody v olejové lázni a s kovovými vývodovými hřídelemi, na které se připojuje široký sortiment dalších pracovních adaptérů pro sečení, mulčování, zpracování půdy, úklid, nebo komunální práce. Na ty se pak snadno připojují motorové jednotky s klečemi a odstředivou spojkou. Malotraktory VARI nepoužívají klínové řemeny, takže vám nehrozí žádné problémy s výměnou těchto řemenů.

Malotraktory VARI a jejich výhody

Výhodou proč použít malotraktory se systémem vari je, že používají kvalitní čtyřtaktní motory Honda a to buď Honda GCV-160 nebo Honda GCV-190 s výkonem 5-6 HP. Malotraktory VARI jsou profesionální stroje určené do nejnáročnějších podmínek a s převodovkou DSK-316 se často používají pro komunální účely místo sekání trávy, mulčování. Také s nimi lze celoročně zametat a v zimě shrnovat sníh. S těžší převodovkou DSK-317 nebo T-20 se pak malotraktory VARI hodí pro náročnou práci v lese nebo těžší orbu.

Výměnné adaptéry, které malotraktory VARI používají zvyšují hodnotu těchto strojů. Umožňují tak s jedním motorem vykonávat řadu dalších prací a to pouhým jednoduchým sejmutím adaptéru z převodovky a nasazením jiného adaptéru.

Toto oddělení je prázdné.
Seřazení:
Zobrazení katalogu:Produkty
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Přihlášení
kontakt
Zákaznická linka po-pá 8:30-17:00h
info Zavináč sekacky-online Tečka cz
+420 491 483 489

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Kontakt:

Vaše přání:
Aktuality
Údržba sekačky na trávu

Údržba sekačky na trávu

Poradíme Vám co je potřeba udělat pro to, aby jste se vyhnuli problémům s jarním startem a ušetřili za zbytečné opravy, kterým můžete předejít pravidelnou údržbou Vaší sekačky na trávu. více ...

04.03.2019

optimalizace PageRank.cz