int(611) array(4) { ["ident_url"]=> string(8) "partner/" ["page"]=> string(12) "product_list" ["id"]=> string(3) "611" ["catid"]=> string(3) "611" }
Sekacky-online.cz  ›  sekacky-online.cz  ›   PODLE VÝROBCE  ›   Partner

Partner

 V roce 1990 představila firma Partner kompletní program benzínových zahradních strojů. Jako doplněk k řetězovým pilám a křovinořezům zahrnovala nabídka několik sekaček na trávu a zahradní traktory společně s prvním v Evropě – zahradním vysavačem. Mezi nejprodávanějšími výrobky značky Partner se zařadily zahradní traktory a lehké vyžínače nazvané Colibri. V roce 2003 představil Partner v Evropě sekačky na trávu s vysokými zadními koly, což byl ojedinělý vývojový design v kategorii sekaček na trávu.

Zahradní traktory Partner jsou u nás velice oblíbené díky dobré cenové dostupnosti a také líbivému designu.  Nabízejí se v různých výkonových verzích a s různou šířkou záběru. Na výběr jsou také traktory Partner s hydrostatickou převodovkou. Sekačky na trávu Partner vynikají právě díky větším zadním kolům, která výrazně zlepšují ovladatelnost sekačky. Sekačky Partner navíc používají sběrný koš nepropouštějící prach, pro příjemnější práci se sekačkou. Řetězové pily Partner vynikají dobrým poměrem cena/výkon. Partner si dává zaležet na kvalitě dílů a proto zvolil klikovou skříň z magnézia, která zaručuje vysokou odolnost. Samozřejmostí jsou antivibrační rukojeti poskytující lepší ergonomii a pohodlí při práci.V naší nabídce najdete také náhradní díly pro stroje PARTNER a také můžete navštívit náš servis na stroje PARTNER.


Toto oddělení je prázdné.

Produkty
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Přihlášení
kontakt
Zákaznická linka po-pá 8:30-17:00h
info Zavináč sekacky-online Tečka cz
+420 491 483 489

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Kontakt:

Vaše přání:
Aktuality
VARES - kvalitní český výrobce

VARES - kvalitní český výrobce

28.06.2019

optimalizace PageRank.cz