int(86) array(4) { ["ident_url"]=> string(25) "sekacky-online-cz/irobot/" ["page"]=> string(12) "product_list" ["id"]=> string(2) "86" ["catid"]=> string(2) "86" }
Sekacky-online.cz  ›  sekacky-online.cz  ›   IROBOT

IROBOT

Nacházíte se v oddělení iRobotů. Vysavač Roomba je automatizované zařízení pro úklid podlah. Tento vysavač nemusíte ani tahat, ani strkat, dokonce za ním ani nemusíte chodit. Přístroj pomocí proudu vzduchu a rotujících kartáčů účinně čistí běžné domácí podlahové krytiny - tvrdé dřevo, linoleum, dlažba a koberce s nízkým až středním vlasem.

 

Co je robotický vysavač Roomba?

Vysavač Roomba je automatizované zařízení pro úklid podlah. Tento vysavač nemusíte ani tahat, ani strkat, dokonce za ním ani nemusíte chodit. Přístroj pomocí proudu vzduchu a rotujících kartáčů účinně čistí běžné domácí podlahové krytiny - tvrdé dřevo, linoleum, dlažba a koberce s nízkým až středním vlasem.

Vysavač Roomba začíná s úklidem ve středu místnosti a odtud pak pojíždí po spirále ke stěnám. Vysavač se nešpinivým nárazníkem dotkne stěny nebo se ji po několika okruzích sám pokusí najít. Roomba potom chvilku pojíždí podél stěny a jeho rotační postranní kartáč vymetá nečistoty od stěny tak, aby je mohl vysát proudem vzduchu. Po dokončení úklidu podél stěny nebo jiného svislého předmětu Roomba přejíždí rovnými tahy napříč místností. Vysavač tento postup opakuje tak dlouho, dokud neuplyne doba, určená k úklidu, kterou si podle plochy a tvaru místnosti sám spočítá. Tento systém zaručuje maximální pokrytí celé plochy podlahy.

 

Hmotnost 2,9 kg - průměr 34,5 cm - výška 9 cm
Hlučnost 79 dB - výdrž baterie 1,5 až 2 hodiny - nabíjení cca 2,5 hod

 

            

 

Převratný třístupňový systém úklidu:

iRobot Roomba je inteligentní a výkonný robotický vysavač. Je vybaven unikátním systémem robotické inteligence AWARE™, který za použití desítek senzorů monitoruje okolí vysavače Roomba a přizpůsobuje jeho chování až 67 krát za sekundu, aby vysavač uklízel efektivně, inteligentně a bezpečně.

Toto oddělení je prázdné.
Seřazení:
Zobrazení katalogu:Produkty
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Přihlášení
kontakt
Zákaznická linka po-pá 8:30-17:00h
info Zavináč sekacky-online Tečka cz
+420 491 483 489

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Kontakt:

Vaše přání:
optimalizace PageRank.cz