int(32) array(4) { ["ident_url"]=> string(31) "sekacky-online-cz/postrikovace/" ["page"]=> string(12) "product_list" ["id"]=> string(2) "32" ["catid"]=> string(2) "32" }
Sekacky-online.cz  ›  sekacky-online.cz  ›   POSTŘIKOVAČE

POSTŘIKOVAČE

   
   
 

Zahradní postřikovače jsou vhodné pro pohodlné rozptylování kapalin na větších plochách. Ulehčí nám tak péči o rostliny na naší zahradě, v sadech nebo ve sklenících. Postřikovače lze použít k ošetření ovocných stromů, hubení škůdců a plevelů, hnojení trávníku a další zeleně.

Rozdělení postřikovačů

Ruční postřikovače

ruční postřikovače jsou mechanické a vhodné na ošetření menší plochy. Jejích přednost je naprostá bezhlučnost.

Postřikovače na záda

Postřikovače na záda jsou předurčena na ošetření velkých ploch. Jejích výhoda spočívá v tom, že disponují velkou nádobou na postřik a díky nošení na zádech je s nimi manipulace velice pohodlná.

Motorové postřikovače

Motorové postřikovače mají největší výhodu v tom, že nemusejí mechanicky ovládat a mají výkonné motory. Hodí se pro ošetření velkých ploch. Nevýhodou motorových postřikovačů je vyšší hlučnost.

Akumulátorové postřikovače

Akumulátorové postřikovače mají stejné výhody jako motorové postřikovače, za to mají nižší hlučnost. Jejích nevýhodou je, že se musí dobíjet, proto nesmíte zapomenout si dobít baterií ještě před použitím postřikovače.


Toto oddělení je prázdné.

Produkty
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Přihlášení
kontakt
Zákaznická linka po-pá 8:30-17:00h
info Zavináč sekacky-online Tečka cz
+420 491 483 489

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Kontakt:

Vaše přání:
Aktuality
Údržba sekačky na trávu

Údržba sekačky na trávu

Poradíme Vám co je potřeba udělat pro to, aby jste se vyhnuli problémům s jarním startem a ušetřili za zbytečné opravy, kterým můžete předejít pravidelnou údržbou Vaší sekačky na trávu. více ...

04.03.2019

optimalizace PageRank.cz