int(616) array(4) { ["ident_url"]=> string(5) "solo/" ["page"]=> string(12) "product_list" ["id"]=> string(3) "616" ["catid"]=> string(3) "616" }
Sekacky-online.cz  ›  sekacky-online.cz  ›   PODLE VÝROBCE  ›   SOLO

SOLO

 Firma Solo se svými kvalitními a výkonnými stroji  řadí mezi velké prodejce zahradní techniky u nás. Tradiční německá preciznost, propracovanost každého detailu a excelentní servis dovedly značku Solo na samotný vrchol. Z počátku se firma Solo specializovala na výrobu strojů pro ochranu rostlin a stali se tak nejlepšími výrobci postřikovačů. Později se firma Solo zaměřila i na ostatní sortiment zahradní techniky a začala svým zákazníkům nabízet sekačky na trávu, strunové sekačky, křovinořezy, motorové pily nebo vertikutátory.
Zahradní postřikovače a rosiče firmy Solo používají sadaři, lesníci a zahradníci po celém světě. Obliba postřikovačů a rosičů Solo souvisí s jejich kvalitním konstrukčním provedením, výběrem nejvhodnějších materiálu, ale také s nepřebernou nabídkou praktického příslušenství. Motorové pily Solo splňují nejnáročnější požadavky uživatelů ve všech výkonnostních kategoriích. Firma Solo používá při výrobě motorových pil nejmodernější technologie a materiály. Firma Solo nabízí v kategorii křovinořezů a vyžínačů širokou škálu možností. Vyžínače a křovinořezy Solo jsou osazené efektivními kvalitními dvoutaktními nebo čtyřtaktními motory se systémem blue2 – pro nízké zatížení okolí emisemi - s elektronickou regulací otáček. Sekačky na trávu Solo jsou jedny z nejprodávanějších sekaček na náročném německém trhu. Pouze u značky Solo najdete dokonalý sací systém Solo-Aeromatik, který pomocí ventilátoru instalovaného nad žacím nožem perfektně přepraví posečený trávník do sběrného koše. Sekačky Solo jsou poháněné nejmodernějšími čtyřtaktními motory šetrnými k životnímu prostředí, ale přesto vysoce výkonnými. Samozřejmostí je kvalitní dílenské zpracování a užití optimálních materiálů, centrální nastavení výšky střihu, praktické sklápěcí madlo, systém snadného startování ReadyStart, sběrný vak s ochranou proti prášení a řada dalších detailů, zajišťujících komfort při práci. Za kvalitou vertikutátoru a provzdušňovačů Solo stojí fakt, že je najdete v mnoha půjčovnách a profesionálních zahradnických firmách. Stroj s elektrickým nebo benzínovým spalovacím motorem s plynulým nastavením záběru a jednoduše vyměnitelnými ocelovými pevnými noži Vám pomůže pohodlně vyčesat trávník každé jaro i podzim. V naší nabídce najdete také náhradní díly pro stroje SOLO a také můžete navštívit náš autorizovaný servis na stroje SOLO.
 


Toto oddělení je prázdné.

Produkty
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Přihlášení
kontakt
Zákaznická linka po-pá 8:30-17:00h
info Zavináč sekacky-online Tečka cz
+420 491 483 489

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Kontakt:

Vaše přání:
Aktuality
VARES - kvalitní český výrobce

VARES - kvalitní český výrobce

28.06.2019

optimalizace PageRank.cz