int(654) array(4) { ["ident_url"]=> string(6) "vares/" ["page"]=> string(12) "product_list" ["id"]=> string(3) "654" ["catid"]=> string(3) "654" }
Sekacky-online.cz  ›  sekacky-online.cz  ›   PODLE VÝROBCE  ›   Vares

Vares

Společnost Vares je českým výrobcem s více jak 20 letými zkušenostmi v oboru malé zemědělské, zahradní a komunální techniky. Zhruba 50% roční produkce společnosti Vares je určeno pro odběratele na evropských trzích, především na území Německa, Itálie, Francie, Velké Británie, Skandinávie, Slovensku, Polsku, Chorvatsku, Litvě a Izraeli.

Všechny produkty společnosti Vares mají certifikáty CE a nesou zároveň označení „ Český výrobek“. Kvalitní výrobky česká společnost Vares opravdu umí, důkazem toho jsou skvělé drtiče větví v naší nabídce, kde silnější verze drtiče větví Vares Shark 2,6 si poradí s větvemi do průměru až 4,5 cm. Výrobce Vares použil pro výrobu drtičů Vares Shark vysoce kvalitní díly a drtič větví Vares Shark 2,6 se může pyšnit titulem nejvýkonnějšího drtiče s elektromotorem na trhu. Všechny produkty a díly Vares jsou vyráběny výhradně v České Republice, nejedná se tedy o žádné čínské výrobky což je zárukou vysoké kvality a nakonec i spokojenosti zákazníku, kteří si výrobky Vares zakoupily.

Pododdělení: • K vidění na prodejněK vidění na prodejně
  Drtič větví Vares SHARK 2,2 kW

  Drtič větví Vares SHARK 2,2 kW

  Cena s DPH:
  6 299 Kč
  Běžná cena:
  6 760 Kč
  Sleva pro vás
  7%

  Elektrický drtič zahradního odpadu VARES SHARK 2,2 kW doporučujeme všem majitelům větších zahrad. Drtič zvládne zpracovat větve ze stromů a keřů, stonky rajčat, slunečnic, jiřin apod. To vše až do průměru 40 mm. Typ SHARK 2,2 kW je vynikající drtič zahradního odpadu s celokovovým tělem a vysokým výkonem. Je bezpochyby tím nejvhodnějším řešením pro větší zahraduDrtič je vybaven systémem pro snadné čištění, komfortně, rychle a bez použití nářadí odjistíte a sundáte vrchní díl drtiče.

   

 • video u produktuvideo u produktu
  Vozík VARES TRVMS

  Vozík VARES TRVMS

  Cena s DPH:
  7 290 Kč
  Běžná cena:
  7 850 Kč
  Sleva pro vás
  7%

  nosnost 300 kg
  rozměr korby  115x75x30
  sklopné a odnímatelné zadní čelo
  kastlíky na nářadí  ne
  sada odrazek ne, lze dokoupit
  sklápěcí korba
  schválený pro provoz na veřejných komunikacích
  kola kola 145X70-8  ložiska

 • Náhradní nůž Vares SHARK - sada

  Náhradní nůž Vares SHARK - sada

  Cena s DPH:
  350 Kč
  Běžná cena:
  390 Kč
  Sleva pro vás
  10%

  Náhradní nůž vhodný k drtičům větví od firmy VARES. Nůž je oboustranně broušen a je vyroben z velmi kvalitní vakuově kalené oceli. Ostří je broušeno pod vodou. 

 • Doprava zdarmaDoprava zdarmaK vidění na prodejněK vidění na prodejně
  Drtič větví Vares SHARK 2,8 kW

  Drtič větví Vares SHARK 2,8 kW

  Cena s DPH:
  7 290 Kč
  Běžná cena:
  7 750 Kč
  Sleva pro vás
  6%

  Elektrický drtič zahradního odpadu VARES SHARK 2,8 kW doporučujeme všem majitelům větších zahrad. Drtič zvládne zpracovat větve ze stromů a keřů, stonky rajčat, slunečnic, jiřin apod. To vše až do průměru 45 mm. Typ SHARK 2,8kW je vynikající drtič s  zahradního odpadu celokovovým tělem a vysokým výkonem a navíc osazen transportním madlem . Je bezpochyby tím nejvhodnějším řešením pro větší zahraduDrtič je vybaven systémem pro snadné čištění, komfortně, rychle a bez použití nářadí odjistíte a sundáte vrchní díl drtiče.Produkty
E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail.

Přihlášení
kontakt
Zákaznická linka po-pá 8:30-17:00h
info Zavináč sekacky-online Tečka cz
+420 491 483 489

Nenašli jste zboží, které hledáte? Napište si o něj.

Kontakt:

Vaše přání:
Aktuality
VARES - kvalitní český výrobce

VARES - kvalitní český výrobce

28.06.2019

optimalizace PageRank.cz